To gotowa masa dekoracyjna pozwalająca uzyskać realistyczny wygląd surowego beotnu architektonicznego. Receptura oraz sposób przygotowania, sprawia iż zastosowanie naszej masy ogranicza jedynie ludzka wyobraźnia. Nasz produkt może być stosowany nie tylko w najpopularniejszych miejscach jak ściany czy sufit. Ale również na blatach drewnianych, drzwiach garderoby, szkle, płytkach, doniczkach, ramkach na zdjęcia czy lampach. Unikalne składniki efektbeton.pl pozwalają tworzyć industrialne wykończenia, będące idealnym tłem do dalszej pracy, tak często wykorzystywanym przez architektów czy projektantów wnętrz. Stosując efektbeton.pl z łatwością wykonamy nie tylko powierzchnie o gładkiej strukturze (jak po zdjęciu profesjonalnych szalunków), ale również piękne „przepalenia” czy też tak popularne pory.

Nasza struktura wpisuje się w najnowocześniejsze trendy. Kiedy projektanci wnętrz tak chętnie wykorzystują beton architektoniczny jako tło do swoich aranżacji, my proponujemy produkt idealny. Stworzony przez grupę polskich wykonawców, na co dzień zajmujących się wykończeniami wnętrz, lokali usługowych czy restauracji. Nasze doświadczenie, praca z architektami, pomogły stworzyć produkt w pełni przyjazny nie tylko dla wykonawców, ale również spełniający surowe wymagania użytkowania. Nasz produkt może być stosowany w miejscach narażonych na zabrudzenie, otarcia, wilgoć czy nasłonecznienie. Zapewnia oddychanie ścian, odporny jest na grzyby czy pleśń.
Beton ma przede wszystkim wyglądać, ma cieszyć oko, stworzyć idealne miejsce do dalszej aranżacji, ciekawie komponując się ze szkłem, metalem czy surowym drewnem. Od kilku lat szturmem wdziera się na salony, jest dla osób które dostrzegają piękno w prostocie i nie lubią nadmiaru zbędnych dodatków.
Styl industrialny, futurystyczny, surowy lub nowoczesny. Z naszym produktem stworzysz wyjątkowe wnętrza, nadasz charakteru oraz zainspirujesz wyobraźnię.

49755994_415970169141700_4922388964846862336_o